Támogatás egyetemi oktatók/kutatók franciaországi látogatásának finanszírozásához

A Magyarországi Francia Nagykövetség által nyújtott támogatás formája a következő: magyar egyetemi oktatók/kutatók franciaországi látogatásának finanszírozása, vagy francia egyetemi oktatók/kutatók magyarországi látogatásának finanszírozása.

A kitöltött formanyomtatványt kérjük a s.reymond@inst-france.hu címre elküldeni

2018. június 15-ig.

A pályázatok a beérkezés sorrendjében kerülnek elbírálásra, a rendelkezésre álló források függvényében. Az első és a második kategóriába tartozó kérelmek előnyt élveznek.

Milyen esetekben nyújtható be pályázat?

• 1. eset: Új képzés beindítása (két diplomát adó képzés, Master Erasmus Mundus, diplomát adó kihelyezett képzés, cserefélév);
  • 2. eset: Egy már meglévő képzés továbbfejlesztése vagy megújítása (két diplomát adó képzés, Master Erasmus Mundus, diplomát adó kihelyezett képzés, cserefélév);
  • 3. eset: Képzés beindításának céljából tett feltáró látogatás.
2018/03/20 to 2018/12/31