Hirosaki University: Autumn-Winter School 2021

Nyolchetes japán nyelv és kultúra kurzus a Hirosaki University-n, online

Ha 2021. október 19. – december 13. között szeretnél elmélyedni a japán nyelvben és kultúrában, itt a lehetőség!

A Hirosaki University nyolchetes japán nyelv- és kultúrakurzust indít online, melyen a részvétel a Debreceni Egyetem hallgatóinak ingyenes.

Részletes információ (kérjük az alapos áttanulmányozását): https://www.kokusai.hirosaki-u.ac.jp/en/wp-content/uploads/sites/2/2021/...

A jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat küldd el kitöltve, aláírva, emailben az internationaloffice@unideb.hu címre 2021. szeptember 23-ig:

• Application form (letöltés)
  • Consent form (letöltés)
  • Tanulmányi átirat az eddigi tanulmányi eredményekről (magyar vagy angol nyelven, de mindenképp tartalmazza a tanulmányi átlagot)

*Tájékoztatásul: a kurzuson összesen 20 hallgató vehet részt, így a Debreceni Egyetemről előreláthatóan 1-4 hallgatót fognak beválogatni. A döntést a Hirosaki University hozza meg a jelentkezési lap, a japán nyelvtudás szintje, és a tanulmányi eredmények tükrében.

2021/10/19